Doświadczenia Naszych Klientów

Świadectwa
Naszej Skuteczności

divider-blue

Cieszymy się, że możemy podzielić się opiniami naszych klientów na temat naszych usług. Nasza firma dąży do zapewnienia najwyższej jakości obsługi i satysfakcji klientów.

divider
uśmiechnięta kobieta

opinie o nas

Referencje

divider-blue

Telemarketing

Serdecznie polecam Cztery Strony Zmian do realizacji nastawionych na efektywność działań telemarketingowych.

Firma ta na nasze zlecenie zrealizowała niejedną akcję. Działając w imieniu bardzo różnych klientów IPMB - od ubezpieczeń, przez dofinansowania, na ofertach z obszaru HR kończąc - zawsze wykazywała się elastycznością i nastawieniem na osiągnięcie jak najlepszych wyników. Jeśli projekt szedł trudniej Cztery Strony Zmian wykazywało inicjatywę jak można zoptymalizować działania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników osiąganych akcji i planujemy zlecać kolejne.

W opisie całej współpracy nie można również pominąć Anny Szczepanek - właścicielki firmy. To nie tylko bardzo uśmiechnięta i serdeczna osoba, ale również kompetentna specjalistka, która potrafi doradzić jak najefektywniej przeprowadzić akcje nastawioną na konkretne cele.

Serdecznie polecam współpracę z firmą Cztery Strony Zmian i Anną Szczepanek.

Michał Barszcz, Prezes Zarządu IPMB Management Sp. z o.o.

Telemarketing

Firma Cztery Strony Zmian od wielu lat wspiera nas w realizacji kampanii telemarketingowych, umawiając nam rozmowy biznesowe z firmami, do których chcemy dotrzeć oraz odświeżając relacje biznesowe z firmami, które w przeszłości korzystały z naszych usług.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy. Konsultanci Cztery Strony Zmian, pod czujnym okiem szefowej firmy- Anny Szczepanek, działają profesjonalnie i są bardzo skuteczni. To jeden z naszych kluczowych kanałów dotarcia do nowego klienta.

Wielokrotnie poleciłem usługi telemarketingowe firmy Cztery Strony Zmian i opinie zawsze były bardzo pozytywne.

Dominik Kołek, Właściciel Studio Reklamy Visual Promotion

Telemarketing

Od początku współpracy jesteśmy niezmiennie zadowoleni zarówno z poziomu obsługi jak i efektów pracy. Cztery Strony Zmiany to dobry kontakt, dobry system pracy i dobre leady. Cold Calling przynosi bardzo wysoką konwersję przez co nasza współpraca trwa niezmiennie od 2017 roku.

Elena Springer, Managing Director Stan Trans

Telemarketing

Firma Cztery Strony Zmian umawiała dla handlowców w naszej firmie spotkania sprzedażowe. Są niezwykle skuteczni i docierają nawet tam, gdzie nam przez lata nie udało się.

Anna Stręk, Wspólnik Servus Comp Sp. z o.o.

Szkolenia

Z firmą Cztery Strony Zmian współpracujemy d wielu lat. Wsparcie w zakresie szkoleniowym dla naszych pracowników oraz usługa Call Center jest zawsze na najwyższym poziomie. Problemy, które to my czasem generujemy, błyskawicznie są rozwiązywane przez pracowników firmy. W dzisiejszych czasach trudno o fachowców, którzy znają się na swojej pracy. Warto o tym pomyśleć, żeby wiedza była transferowana nie przez tzw. „szamanów”, a prawdziwych specjalistów a za takich uważamy pracowników firmy Cztery Strony Zmiany.

Andrzej Popiołek, Wspólnik Servus Comp Sp. z o.o.

Szkolenia

Właścicielkę firmy Cztery Strony Zmian- Anię, poznaliśmy jako profesjonalistkę świadczącą wysokiej jakości usługi szkoleniowe. Od 7 lat poprowadzi dla naszych Uczestników szkolenia z zakresu sprzedaży, zarządzania pracownikami, komunikacji i współpracy, obsługi klienta oraz warsztaty kompetencji pracowniczych i indywidualne sesje coachingowe. Przygotowuje je fachowo, a stosowane przez nią metody i ćwiczenia znacząco rozwijają kompetencje Uczestników. Jest zaangażowaną osobą, pełną pasji i dobrego nastawienia.

Nasi Uczestnicy polubili Anię za podejście, uśmiech, pozytywną energię. Na zajęciach z Anią mogli odkryć swoje zasoby, poznać mocne strony, umiejętności i wykorzystać je na rynku pracy. Cenne wskazówki, mądre rady ze strony prowadzącej sprawiły, iż czuli się zaopiekowani i działali z efektami. Polecamy gorąco współpracę!

Magdalena Drozdowska, Kierownik projektów/Case Manager Fundacja Proaktywni

Szkolenia

Z usług firmy Cztery Strony Zmiany mamy przyjemność korzystać od wielu lat. Firma została nam polecona jako rzetelna oraz godna zaufania i jak dotąd nigdy się nie zawiedliśmy. Cenimy sobie zwłaszcza bezpośredni kontakt z profesjonalistami, elastyczne podejście i szybką reakcję w razie problemów. W codziennej pracy kluczowym jest dla nas utrzymanie wiedzy m.in. marketingowej czy sprzedażowej na najwyższym poziomie i tu mamy pewność, że fachowcy z firmy Cztery Strony Zmian nas nie zawiodą. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę jako solidnego i kompetentnego partnera w biznesie!

Małgorzata Popiołek, Właściciel Biuro Tłumaczeń ANGOS

Szkolenia

Pani Ania z firmy Cztery Strony Zmian przeprowadziła dla nas niezwykle ciekawe i bardzo profesjonalne szkolenie ze „Skutecznego telemarketingu”. Przydatne zwłaszcza ze względu na dużą ilość praktycznych ćwiczeń i przykładów. A przy okazji pani Ania jest przesympatyczna.

Mariola Mazurek, Specjalista MARR SA
młoda kobieta uśmiecha się

poznajmy się!

Odkryj swój potencjał
razem z nami

divider

Wspólnie z nami możesz rozwijać swoje umiejętności, budować silniejsze relacje oraz osiągać wyższe cele biznesowe. Dzięki naszym usługom, otwieramy przed Tobą nowe możliwości rozwoju osobistego i profesjonalnego. Przekrocz granice swoich dotychczasowych osiągnięć i dołącz do naszej społeczności sukcesu!

Zobacz nas na social media